TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
21.55
Temel'den Öğreniyorum
22.00
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.30
Aslan Parçası Cesur
22.45
Galip Mülayim
22.55
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Mimikolar
01.35
Geri Dön Çufi
01.50
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.05
Şeker Hoca
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Mimikolar
05.55
Geri Dön Çufi
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
20.45
Seksenler
21.40
Diriliş "Ertuğrul"
23.05
Allah Başka Dert Vermesin
23.15
Memleket Kreuzberg
23.50
Alman Kuzusu
00.20
Kalbin İçindekiler
00.35
Ne Varsa İçindedir
01.05
İstanbul Saati
02.00
Aile
03.00
Gönül Dağı
03.45
Seksenler
04.35
Diriliş "Ertuğrul"
05.20
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
05.55
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
BEYNİN SIRLARI
22.30
SANAT NİNJASI
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Yiyeceğin Serüveni
01.10
Günlük Hayatta İngilizce
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Sporcu Günlüğü
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bir Çocuk Büyüyor
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Sporcu Günlüğü
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
21.55
Temel'den Öğreniyorum
22.00
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.30
Aslan Parçası Cesur
22.45
Galip Mülayim
22.55
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Mimikolar
01.35
Geri Dön Çufi
01.50
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.05
Şeker Hoca
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Mimikolar
05.55
Geri Dön Çufi
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
20.45
Seksenler
21.40
Diriliş "Ertuğrul"
23.05
Allah Başka Dert Vermesin
23.15
Memleket Kreuzberg
23.50
Alman Kuzusu
00.20
Kalbin İçindekiler
00.35
Ne Varsa İçindedir
01.05
İstanbul Saati
02.00
Aile
03.00
Gönül Dağı
03.45
Seksenler
04.35
Diriliş "Ertuğrul"
05.20
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
05.55
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
BEYNİN SIRLARI
22.30
SANAT NİNJASI
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Yiyeceğin Serüveni
01.10
Günlük Hayatta İngilizce
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Sporcu Günlüğü
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bir Çocuk Büyüyor
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Sporcu Günlüğü
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
21.55
Temel'den Öğreniyorum
22.00
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.30
Aslan Parçası Cesur
22.45
Galip Mülayim
22.55
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Mimikolar
01.35
Geri Dön Çufi
01.50
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.05
Şeker Hoca
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Mimikolar
05.55
Geri Dön Çufi
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
20.45
Seksenler
21.40
Diriliş "Ertuğrul"
23.05
Allah Başka Dert Vermesin
23.15
Memleket Kreuzberg
23.50
Alman Kuzusu
00.20
Kalbin İçindekiler
00.35
Ne Varsa İçindedir
01.05
İstanbul Saati
02.00
Aile
03.00
Gönül Dağı
03.45
Seksenler
04.35
Diriliş "Ertuğrul"
05.20
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
05.55
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
BEYNİN SIRLARI
22.30
SANAT NİNJASI
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Köyüm Okulum Ve Yıldızlar
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Yiyeceğin Serüveni
01.10
Günlük Hayatta İngilizce
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Sporcu Günlüğü
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bir Çocuk Büyüyor
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Sporcu Günlüğü
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey