TRT KANALLARI YAYIN AKIŞI
TRT BELGESEL Yayın Akışı
18.50
Su Savaşları Memleket
19.35
Açık Ateş
21.10
Yiyeceğin Serüveni
21.40
Vahşi Slovakya
22.35
Sıra Dışı Bir Kaya
23.20
Makedonya'daki Anadolu
23.50
Avustralyalı Yılan Kovboyları
00.15
Ulak
01.05
Aslan Kraliçeler
02.00
Su Savaşları Memleket
02.45
Gönüllü Veteriner
03.30
Ailenin Yeni Üyesi
04.35
Yiyeceğin Serüveni
05.05
Şehirden Uzakta
06.15
Tuzdan Kaleler
06.55
Tanıtım
TRT SPOR Yayın Akışı
17.50
B. LEVERKUSEN ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ
18.00
SPOR MERKEZİ
21.00
TAKTİK ANALİZ
23.00
AKTÜEL FUTBOL
01.00
SPOR ARTI
02.00
İTALYA KUPASI YARI FİNAL ÖZETLER
03.00
İtalya Seri A Özetler
03.30
İspanya La Liga Özetler
04.00
BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
04.20
AVRUPADAN FUTBOL
04.35
TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
05.00
TAKTİK ANALİZ
TRT MÜZİK Yayın Akışı
18.00
Saklı Sesler
19.00
Yıldızlar Altında
21.15
Kafadar Şarkılar
22.00
Türkü Deryası
23.00
Nevbahar
23.45
Sazın Dilinden
00.45
Ahmet Özhan ile Gönül Yolu
01.30
Heybemdeki Türküler
02.00
Melike ile Müziğin Ritmi
02.45
Saklı Sesler
03.45
Yıldızlar Altında
04.45
Dilhan
06.00
Ezgiler
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Haberin Olsun
20.05
Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.55
Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
21.20
Kaf Dağı Masalları
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.10
Çizgi Film "Z Takımı"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Dikkat Balonu
20.05
Küçük Hafız Emin
20.35
Meraklı Hafiye
20.50
Aslan Parçası Cesur
21.05
Geri Dön Çufi
21.20
Temel'den Öğreniyorum
21.25
Mimikolar
21.35
7 Kıtadan İyilik Habercileri
21.50
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.05
Fülfül Hac Yolunda
22.20
Galip Mülayim
22.30
Şeker Hoca
22.40
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
22.55
Aslan Parçası Cesur
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Şeker Hoca
01.35
Mimikolar
01.45
Geri Dön Çufi
02.00
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Geri Dön Çufi
06.00
Mimikolar
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
19.00
Sıcak Haber
19.45
Kalbin İçindekiler
20.45
Seksenler
21.45
Diriliş "Ertuğrul"
22.30
Bir Zamanlar Kıbrıs
23.15
Allah Başka Dert Vermesin
23.30
Memleket Kreuzberg
00.05
Alman Kuzusu
00.35
Kalbin İçindekiler
00.50
Ne Varsa İçindedir
01.20
İstanbul Saati
02.15
Aile
03.15
Gönül Dağı
04.00
Seksenler
05.00
Diriliş "Ertuğrul"
05.45
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.20
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
18.00
LGS'ye DOĞRU
19.00
Bizim Şehrin Çocukları
20.55
YAPABİLİRSİN
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
Formülsüz Hayat
22.30
SANAT NİNJASI
22.55
Doğanın Söyledikleri
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Bir Seçenek Daha Var
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Mavi Tutku
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Gündelik Hayatın Bilimi
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bizim Şehrin Çocukları
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Gündelik Hayatın Bilimi
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey
TRT BELGESEL Yayın Akışı
18.50
Su Savaşları Memleket
19.35
Açık Ateş
21.10
Yiyeceğin Serüveni
21.40
Vahşi Slovakya
22.35
Sıra Dışı Bir Kaya
23.20
Makedonya'daki Anadolu
23.50
Avustralyalı Yılan Kovboyları
00.15
Ulak
01.05
Aslan Kraliçeler
02.00
Su Savaşları Memleket
02.45
Gönüllü Veteriner
03.30
Ailenin Yeni Üyesi
04.35
Yiyeceğin Serüveni
05.05
Şehirden Uzakta
06.15
Tuzdan Kaleler
06.55
Tanıtım
TRT SPOR Yayın Akışı
17.50
B. LEVERKUSEN ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ
18.00
SPOR MERKEZİ
21.00
TAKTİK ANALİZ
23.00
AKTÜEL FUTBOL
01.00
SPOR ARTI
02.00
İTALYA KUPASI YARI FİNAL ÖZETLER
03.00
İtalya Seri A Özetler
03.30
İspanya La Liga Özetler
04.00
BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
04.20
AVRUPADAN FUTBOL
04.35
TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
05.00
TAKTİK ANALİZ
TRT MÜZİK Yayın Akışı
18.00
Saklı Sesler
19.00
Yıldızlar Altında
21.15
Kafadar Şarkılar
22.00
Türkü Deryası
23.00
Nevbahar
23.45
Sazın Dilinden
00.45
Ahmet Özhan ile Gönül Yolu
01.30
Heybemdeki Türküler
02.00
Melike ile Müziğin Ritmi
02.45
Saklı Sesler
03.45
Yıldızlar Altında
04.45
Dilhan
06.00
Ezgiler
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Haberin Olsun
20.05
Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.55
Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
21.20
Kaf Dağı Masalları
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.10
Çizgi Film "Z Takımı"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Dikkat Balonu
20.05
Küçük Hafız Emin
20.35
Meraklı Hafiye
20.50
Aslan Parçası Cesur
21.05
Geri Dön Çufi
21.20
Temel'den Öğreniyorum
21.25
Mimikolar
21.35
7 Kıtadan İyilik Habercileri
21.50
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.05
Fülfül Hac Yolunda
22.20
Galip Mülayim
22.30
Şeker Hoca
22.40
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
22.55
Aslan Parçası Cesur
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Şeker Hoca
01.35
Mimikolar
01.45
Geri Dön Çufi
02.00
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Geri Dön Çufi
06.00
Mimikolar
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
19.00
Sıcak Haber
19.45
Kalbin İçindekiler
20.45
Seksenler
21.45
Diriliş "Ertuğrul"
22.30
Bir Zamanlar Kıbrıs
23.15
Allah Başka Dert Vermesin
23.30
Memleket Kreuzberg
00.05
Alman Kuzusu
00.35
Kalbin İçindekiler
00.50
Ne Varsa İçindedir
01.20
İstanbul Saati
02.15
Aile
03.15
Gönül Dağı
04.00
Seksenler
05.00
Diriliş "Ertuğrul"
05.45
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.20
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
18.00
LGS'ye DOĞRU
19.00
Bizim Şehrin Çocukları
20.55
YAPABİLİRSİN
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
Formülsüz Hayat
22.30
SANAT NİNJASI
22.55
Doğanın Söyledikleri
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Bir Seçenek Daha Var
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Mavi Tutku
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Gündelik Hayatın Bilimi
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bizim Şehrin Çocukları
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Gündelik Hayatın Bilimi
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey
TRT BELGESEL Yayın Akışı
18.50
Su Savaşları Memleket
19.35
Açık Ateş
21.10
Yiyeceğin Serüveni
21.40
Vahşi Slovakya
22.35
Sıra Dışı Bir Kaya
23.20
Makedonya'daki Anadolu
23.50
Avustralyalı Yılan Kovboyları
00.15
Ulak
01.05
Aslan Kraliçeler
02.00
Su Savaşları Memleket
02.45
Gönüllü Veteriner
03.30
Ailenin Yeni Üyesi
04.35
Yiyeceğin Serüveni
05.05
Şehirden Uzakta
06.15
Tuzdan Kaleler
06.55
Tanıtım
TRT SPOR Yayın Akışı
17.50
B. LEVERKUSEN ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ
18.00
SPOR MERKEZİ
21.00
TAKTİK ANALİZ
23.00
AKTÜEL FUTBOL
01.00
SPOR ARTI
02.00
İTALYA KUPASI YARI FİNAL ÖZETLER
03.00
İtalya Seri A Özetler
03.30
İspanya La Liga Özetler
04.00
BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
04.20
AVRUPADAN FUTBOL
04.35
TRENDYOL SÜPER LİG ÖZETLER
05.00
TAKTİK ANALİZ
TRT MÜZİK Yayın Akışı
18.00
Saklı Sesler
19.00
Yıldızlar Altında
21.15
Kafadar Şarkılar
22.00
Türkü Deryası
23.00
Nevbahar
23.45
Sazın Dilinden
00.45
Ahmet Özhan ile Gönül Yolu
01.30
Heybemdeki Türküler
02.00
Melike ile Müziğin Ritmi
02.45
Saklı Sesler
03.45
Yıldızlar Altında
04.45
Dilhan
06.00
Ezgiler
TRT ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Haberin Olsun
20.05
Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
20.55
Çizgi Film "Babamın Gölgesi 1915"
21.20
Kaf Dağı Masalları
21.30
Çizgi Film "Kehribar ile Boncuk"
21.45
Çizgi Film "Heidi"
22.10
Çizgi Film "Z Takımı"
22.35
Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
23.00
Çizgi Film ''İbi''
23.25
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
23.50
Variloto
00.15
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
00.35
Çizgi Film "Aslan"
01.00
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
01.25
Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
01.50
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
02.05
Çizgi Film "Ege İle Gaga"
02.30
Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
02.55
Çizgi Film "Erdem"
03.20
Çizgi Film "Aslan"
03.45
Çizgi Film "Doru"
04.10
Çizgi Film "Elif ve Arkadaşları"
04.35
Çizgi Film "Maysa ve Bulut"
05.00
Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
05.25
Çizgi Film "Kare"
05.40
Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
06.05
Çizgi Film ''İbi''
TRT DİYANET ÇOCUK Yayın Akışı
19.50
Dikkat Balonu
20.05
Küçük Hafız Emin
20.35
Meraklı Hafiye
20.50
Aslan Parçası Cesur
21.05
Geri Dön Çufi
21.20
Temel'den Öğreniyorum
21.25
Mimikolar
21.35
7 Kıtadan İyilik Habercileri
21.50
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
22.05
Fülfül Hac Yolunda
22.20
Galip Mülayim
22.30
Şeker Hoca
22.40
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
22.55
Aslan Parçası Cesur
23.10
Heybeli Tiyatro
23.25
Hay Hak
23.40
Haklı Karınca
23.55
7 Kıtadan İyilik Habercileri
00.10
Dikkat Balonu
00.25
Küçük Hafız Emin
00.40
Hay Hak
00.55
Meraklı Hafiye
01.10
Aslan Parçası Cesur
01.25
Şeker Hoca
01.35
Mimikolar
01.45
Geri Dön Çufi
02.00
7 Kıtadan İyilik Habercileri
02.15
Temel'den Öğreniyorum
02.20
Cümbür Cemaat (Kamptayız)
02.35
Fülfül Hac Yolunda
02.50
Aslan Parçası Cesur
03.05
Galip Mülayim
03.15
Heybeli Tiyatro
03.30
Gezgin Çelebi (Semavi'nin Sırrı)
03.45
Hay Hak
04.00
Haklı Karınca
04.15
7 Kıtadan İyilik Habercileri
04.30
Dikkat Balonu
04.45
Küçük Hafız Emin
05.00
Hay Hak
05.15
Meraklı Hafiye
05.30
Aslan Parçası Cesur
05.45
Geri Dön Çufi
06.00
Mimikolar
06.10
Şeker Hoca
06.20
Temel'den Öğreniyorum
06.27
..........
TRT TÜRK Yayın Akışı
19.00
Sıcak Haber
19.45
Kalbin İçindekiler
20.45
Seksenler
21.45
Diriliş "Ertuğrul"
22.30
Bir Zamanlar Kıbrıs
23.15
Allah Başka Dert Vermesin
23.30
Memleket Kreuzberg
00.05
Alman Kuzusu
00.35
Kalbin İçindekiler
00.50
Ne Varsa İçindedir
01.20
İstanbul Saati
02.15
Aile
03.15
Gönül Dağı
04.00
Seksenler
05.00
Diriliş "Ertuğrul"
05.45
Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
06.20
En Son Babalar Duyar
07.05
..........
TRT EBA Yayın Akışı
18.00
LGS'ye DOĞRU
19.00
Bizim Şehrin Çocukları
20.55
YAPABİLİRSİN
21.00
Polat Doğru İle Ebeveyn Olmak
21.30
Formülsüz Hayat
22.30
SANAT NİNJASI
22.55
Doğanın Söyledikleri
23.00
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
23.30
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
00.00
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
00.15
Bir Seçenek Daha Var
00.40
Bugün Ne Öğrendim
00.45
Mavi Tutku
01.15
Olimpiyat Yıldızları
01.30
Gündelik Hayatın Bilimi
01.45
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.15
OLAY YERİ İNSAN VUCUDU
02.45
Beyhan Budak'la Motivasyon Defteri
03.00
LGS'ye DOĞRU
04.00
Bizim Şehrin Çocukları
04.15
YKS'ye Doğru
05.55
Olimpiyat Yıldızları
06.10
Gündelik Hayatın Bilimi
06.25
DİJİTAL DÜNYA
06.30
BİLİM AVCILARI
06.40
My Turkey